O firmie

TwojeZlecenia.pl pomaga nawiązać kontakty między firmami i osobami prywatnymi które nieustannie poszukują zleceń i usług. Dzięki naszemu serwisowi i grupie specjalistów zajmujących się zleceniami możecie w prosty i szybki sposób znaleść usługi i produkty które was interesują. TwojeZlecenia.pl oraz szereg specjalistów bezpłatnie pomoże wybrać odpowiednia firmę do wykonania usługi. Wykonawcy szybko i bez większego wysiłku zdobędą nowych zleceniodawców.

Jesteśmy specjalistami !!!

Każdego dnia grupa specjalistów pracuje nad tym aby wszyscy którzy wypełniają formularze „Szukasz Fachowca” czy  „Szukasz Zlecenia” otrzymywali w szybkim czasie coraz lepsze i trafne oferty. Nieustannie zajmujemy się rozbudową bazy fachowców oraz ich weryfikacją aby usługi które świadczą sprostały waszym oczekiwaniom. W naszej bazie fachowców posiadamy tylko sprawdzone firmy. Dbamy również o naszych fachowców którzy będąc zarejestrowani w TwojeZlecenia.pl otrzymywali coraz więcej wartościowych zleceń. W tym celu nasi konsultanci telefonicznie doprecyzują zlecenia i dopasują do waszych oczekiwań.


TwojeZlecenia.pl działa w bardzo szybki i prosty sposób :

Dla Firm

Krok 1  Zarejestruj się wypełniając formularz

W tym celu wypełnij krotki formularz lub zadzwoń do konsultanta.  Pamiętaj aby sprecyzować swoje oczekiwania co do poszukiwanych zleceń. Dzięki temu szybko dopasujemy zlecenia do Twoich oczekiwań i skontaktujemy się z Tobą.

Krok 2 Dopasowanie Zleceń

Nasza grupa specjalistów w oparciu o Twoje oczekiwania wyszuka i dopasuje najbardziej wartościowe zlecenia.

Krok 3 Otrzymanie Zleceń których szukasz

Wyselekcjonowane zlecenia przez naszych specjalistów trafiają bezpośrednio do Ciebie. Wszystkie zlecenia które do Ciebie trafia będą zawierać informacje dotyczące zakresu prac do wykonania , czasu wykonania prac , miejsce wykonania oraz oraz dane zleceniodawcy.

Dla osób prywatnych

Pomożemy Ci bezpłatnie i w prosty sposób dopasować Twoje zlecenia do odpowiednich firm a następnie z pomocą naszych konsultantów wybrać firmę która zrealizuje zlecenie !!

3 kroki -To Takie Proste !!!

Krok 1  Zarejestruj się wypełniając formularz „Szukam Fachowca”

W tym celu wypełnij formularz lub zadzwoń do konsultanta TwojeZlecenia.pl i sprecyzuj swoje oczekiwania i jakiego fachowca szukasz. Im wiecej podasz szczegółów tym łatwiej będzie nam dopasować firmę która będzie świadczyć dla Ciebie usługi.

Krok 2 Przekazanie zleceń

Twoje zlecenia zostaną zweryfikowane przez grupę specjalistów , dopasowane do poszczególnych firm i przekazane.

Krok 3 Otrzymanie ofert

Firmy po zapoznaniu się z Twoimi zleceniami bezpośrednio się z Tobą skontaktują aby omówić szczegóły.


Zapytaj o ofertę

Z kim współpracujemy?

Zapytaj o ofertę